Vítejte na našich webových stránkách!

HLEDÁTE ÚSPORU NA TOPENÍ, FINANČNÍ ODMĚNU ZA NÁKUP, SUCHÝ BYT BEZ PLÍSNÍ A BEZÚDRŽBOVOU DOŽIVOTNÍ FASÁDU BEZ DALŠÍ INVESTICE? PAK JSTE TU SPÁVNĚ. PROSÍM VSTUPTE!

Společnost COMFORT DOBRATICE - zateplení s.r.o. ­podnikatelů Karla Koštíře a Vítězslava Dyby se transformovala ze sdružení Comfort, založeném v r. 1995. Zabýváme se dovozem, prodejem i montáží zatepleného a odvětraného fasádní­ho obkladu VINYL SIDING. Vlastníme certifikát kvality ISO 9001. s.r.o. vznikla v roce 2012, ale o profesionalitě firmy svědčí více než 3000 realizovaných zateplených odvětraných fasád na stavbách po celé české republice i v zahraničí.

 

 

 

NOVÝ PRODUKT

Od začátku našeho podnikání jsme zastánci odvětraných technologií zateplení fasád. Počínaje létem 2015 máme v nabídce nový difúzně odvětraný systém NEW-THERM system. Podrobnosti zde, nebo vpravo v kolonce NAŠE SLUŽBY.

 

 

 

V.I.P. PROGRAM
 
Velice si vážíme klientů naší firmy. Jako projev poděkování, jsou naši zákazníci po realizaci díla zařazeni do V.I.P. programu, čímž získávají nemalé výhody. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!

 

 

Cena zateplené fasády je 850 - 900,- Kč/m2 (dle složitosti díla)

Cena je uvedena bez DPH 15%

                                                                                                                                                                                        

Proč VINYL SIDING ?

Jde o odvětraný systém zateplení, v kterém se používá hydrofobizovaná skelná vata. Zdivo po zateplení zůstává prodyšné, rosný bod se posune vně budovy a vlhká zeď se stává suchou. Neplesniví, případná stávající plíseň usychá a mizí!

Úspora tepelné energie výrazně stoupne. Průměrná úspora na vytápění je 35%.

Celá fasáda je bezúdržbová a omyvatelná s vysokou zárukou výrobce 50 let..

O vzhled nové fasády se postará zdařilá a líbivá imitace dřeva z PVC v široké škále barev.

Cenová nabídka pro Vás bude vypracována zcela zdarma a nezávazně. O montáž se postará skupina odborníků s více než desetiletou praxi.

Každý náš zákazník je automaticky zařazen do VIP programu a může na našich službách vydělat dokonce více než v zaměstnání. Podrobnosti si vyžádejte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. 

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše služby